close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

نیما علامه خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده مطرح موسیقی پاپ در بیمارستان بستری شده است.   نیما علامه خواننده جوان موسیقی پاپ هفته گذشته به علت بیماری در بیمارستان امام خمینی تهران بستری شده است. علامه که بیش از ۴ سال در انتظار کسب محوزِ آلبوم «مبارکم باشه» است، طی هفته های گذشته خبر از پایان طلسم این آلبوم در آینده ای نزدیک داده بود.   بستری شدن علامه در ابتدا به درخواست وی رسانه ای نشد ولی با توجه به حواشی و شایعه های پیش آمده یکی از نزدیکان علامه در گفتگو با خبرنگار «موسیقی…

تبلیغات

ایکس دیزاین
نیما علامه خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده مطرح موسیقی پاپ در بیمارستان بستری شده است.

 

نیما علامه خواننده جوان موسیقی پاپ هفته گذشته به علت بیماری در بیمارستان امام خمینی تهران بستری شده است. علامه که بیش از ۴ سال در انتظار کسب محوزِ آلبوم «مبارکم باشه» است، طی هفته های گذشته خبر از پایان طلسم این آلبوم در آینده ای نزدیک داده بود.

 

بستری شدن علامه در ابتدا به درخواست وی رسانه ای نشد ولی با توجه به حواشی و شایعه های پیش آمده یکی از نزدیکان علامه در گفتگو با خبرنگار «موسیقی پارس» وضعیت این خواننده جوان را اینگونه تشریح کرد: هفته گذشته به علت بیماری ویروسی و پیشرفت آن نیما را به بیمارستان امام خمینی آوردند تا درمان این بیماری را آغاز کنند. به احتمال فراوان نیما تا اوایل هفته در بیمارستان بستری باشد ولی دکترهای وی وضعیت او را رو به بهبودی عنوان کرده اند. همچنین از تمام طرفداران وی و مردم می خواهم توجهی به شایعات مطرح شده نکنند و سعی در دامن زدن به این قضیه نداشته باشند.

 

منبع: موسیقی پارس