close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

آلبوم موسیقی «نگاهِ من» با ترانه سرایی، آهنگسازی و با صدای محسن یگانه صبح امروز ۲۰ اردیبهشت روانه بازار شد.     محسن یگانه خواننده خوش صدا و پرطرفدار موسیقی پاپ، پس از مدتی نسبتاً طولانی آلبومی جدید روانه بازار کرد. او که پس از انتشار آلبوم «حباب» کنسرت های بیشماری را در سراسر ایران و سپس در آمریکا گذاشته بود، حال با این اثر به دنبال تکرار موفقیتهای پیشین خود است. یگانه که پس از انتشار «حباب» دیگر به دنبال جمع آوری آلبوم جدید نبود به درخواست های پیاپی…

تبلیغات

ایکس دیزاین
آلبوم موسیقی «نگاهِ من» با ترانه سرایی، آهنگسازی و با صدای محسن یگانه صبح امروز ۲۰ اردیبهشت روانه بازار شد.

 

 

محسن یگانه خواننده خوش صدا و پرطرفدار موسیقی پاپ، پس از مدتی نسبتاً طولانی آلبومی جدید روانه بازار کرد. او که پس از انتشار آلبوم «حباب» کنسرت های بیشماری را در سراسر ایران و سپس در آمریکا گذاشته بود، حال با این اثر به دنبال تکرار موفقیتهای پیشین خود است. یگانه که پس از انتشار «حباب» دیگر به دنبال جمع آوری آلبوم جدید نبود به درخواست های پیاپی طرفداران خود تولید این اثر را آغاز کرد. در این بین کنسرت های پر تعداد این خواننده و تور کنسرت های بسیار موفق آمریکا مزید بر علت شد تا «نگاه من» کمی با تاخیر و تنها ۳ روز پیش از زادروز وی منتشر شود.

 

«نگاه من» شامل ۱۳ قطعه می باشد که ترانه سرایی و آهنگسازی تمام قطعات بر عهده خود یگانه بوده و علی ثابت، پازل بند، اشکان آبرون و احسان حبیبی تنظیم کننده های این آلبوم هستند، محسن یگانه نیز ۵ قطعه را تنظیم کرده است. این خواننده جوان پیش از این نیز بر احساسی بودنِ فضای کلی این آلبوم تاکید داشته است. محسن یگانه همچنین ترک ۹ از این آلبوم را با نامِ «نگاه» به دختر تازه متولد شده خود تقدیم کرده است. David Hadad، علی ثابت قدم، آرمین قیطاسی، بابک مالکی فر، بابک ریاحی پور، فیروز ویسانلو، احسان نی زن، فرشید ادهمی، محسن یگانه، مسعود همایونی، همایون نصیری، عماد رضا نکوئی، میلاد عالمی، مهیار رضوان، نیما رمضان، ایمان حجت، بهنام حکیم، علی جعفری پویان، هامون میرزایی و آرین کشیشی نوازندگان «نگاه من» هستند.

 

این آلبوم تحت امتیاز شرکت فرهنگی هنری «آوای فروهر» و توسط شرکت «پخش دنیای هنر» در دو نوعِ وَلت و دیجی پک و در تیراژی گسترده منتشر شده است. مدیر روابط عمومی شرکت «پخش دنیای هنر» پیش از این در گفتگویی با رسانه ها دلیل تاخیر کوتاه در انتشار را تیراژ بالای آلبوم به صورت دیجی پک عنوان کرده بود. پوستری از محسن یگانه در ولت عادی آلبوم وجود دارد.

 

«پارس سینگرز» همچون گذشته از تمام کاربران و مخاطبانِ فهیم و فرهنگ دوست خود می خواهد تا با تهیه نسخه اصلی این اثر، از حقوق مادی و معنوی صاحبان اثر حمایت کنند.