close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

موسیقی ما – نخستین آلبوم رسمی «علی عبدالمالکی» 4 خرداد در سراسر کشور منتشر می‌شود. به گزارش «موسیقی ما»، نخستین آلبوم «علی عبدالمالکی» به نام «مخاطب خاص» از روز 4 خرداد در سراسر کشور منتشر می شود تا این خواننده پس از سالها فعالیت در این حوزه بالاخره نخستین آلبوم رسمی اش را به بازارموسیقی کشور بفرستد. روابط عمومی «پخش دنیای هنر» از انتشار همزمان این آلبوم در سراسر کشور در تاریخ یاد شده خبر داد. نخستین آلبوم «علی عبدالمالکی»…

تبلیغات

ایکس دیزاین
موسیقی ما – نخستین آلبوم رسمی «علی عبدالمالکی» 4 خرداد در سراسر کشور منتشر می‌شود.

به گزارش «موسیقی ما»، نخستین آلبوم «علی عبدالمالکی» به نام «مخاطب خاص» از روز 4 خرداد در سراسر کشور منتشر می شود تا این خواننده پس از سالها فعالیت در این حوزه بالاخره نخستین آلبوم رسمی اش را به بازارموسیقی کشور بفرستد.

روابط عمومی «پخش دنیای هنر» از انتشار همزمان این آلبوم در سراسر کشور در تاریخ یاد شده خبر داد.

نخستین آلبوم «علی عبدالمالکی» در پانزده قطعه و به تهیه کنندگی «سام آهنگری» در حالی وارد بازار موسیقی کشور می شود که این خواننده تا کنون بارها در تهران و شهرستان به اجرای برنامه پرداخته است.

چهره هایی چون مرتضی پاشایی، مهرزاد امیرخانی، پازل بند، مهران عباسی، معین راهبر و... از جمله چهره هایی هستند که در این آلبوم با علی عبدالمالکی همکاری کرده اند.

«سام آهنگری» (تهیه کننده آلبوم) پیش ازاین در گفتگو با سایت «موسیقی ما» درباره این اثر گفته بود: «من با قاطعیت به شما می گویم که این آلبوم قطعا «آلبوم هیت» سال خواهد بود. مرحوم «مرتضی پاشایی» یک ملودی عالی برای علی ساخته و بقیه ملودی‌ها را خود علی عبدالمالکی آهنگسازی کرده است.»

تیزر این آلبوم نیز در هفته های گذشته در «موسیقی ما» منتشر شد که با استقبال جالب توجه این خواننده قرار گرفت.

«موسیقی ما» در روزهای آینده اخبار و اطلاعات جدیدی از این آلبوم و جزئیات آن را منتشر خواهد کرد.
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»