close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

موسیقی ما – تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفت. گویندگی این تیزر توسط استاد «ناصر طهماسب» انجام شده و «فرید ناصری» هم مانند آثار تصویری گذشته این خواننده، آن را کارگردانی کرده است. در ساخت این تیزر از دو قطعه آلبوم مثل مجسمه استفاده شده و شعر اول آن هم که توسط ناصر طهماسب خوانده می شود، برگرفته از یکی از سروده های «احمد شاملو» به نام «مرد مجسمه» است.…

تبلیغات

ایکس دیزاین
موسیقی ما – تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفت. گویندگی این تیزر توسط استاد «ناصر طهماسب» انجام شده و «فرید ناصری» هم مانند آثار تصویری گذشته این خواننده، آن را کارگردانی کرده است. در ساخت این تیزر از دو قطعه آلبوم مثل مجسمه استفاده شده و شعر اول آن هم که توسط ناصر طهماسب خوانده می شود، برگرفته از یکی از سروده های «احمد شاملو» به نام «مرد مجسمه» است. سایر نریشن‌هایی هم که با صدای این گوینده با سابقه شنیده می‌شود، توسط مهدی یراحی نوشته شده است.

آلبوم مثل مجسمه به تهیه کنندگی «مهدی کرد» حداکثر تا نیمه خردادماه از سوی شرکت «تصویر دنیای هنر» در بازار منتشر خواهد شد. مهدی یراحی برای تیم تهیه این مجموعه انتخاب های متفاوتی داشته است. از یک سو با چهره‌های سرشناسی نظیر «روزبه بمانی»، «مونا برزویی»، «رستاک حلاج» و «امیرعلی بهادری» همکاری کرده که سابقه حضور در آلبوم های گذشته اش یعنی «منو رها کن» و «امپراطور» را دارند. از سوی دیگر به سراغ موزیسین های مطرحی همچون «هومن نامداری»، «معین راهبر»،  «کوشان حداد»، «آرون حسینی»، «سعید زمانی» و «آرش فتحی» رفته که تا کنون تجربه همکاری در آلبوم با یکدیگر را نداشته اند.

مثل مجسمه درحالی آماده انتشار است که آلبوم منو رها کن با صدای مهدی یراحی در نظرسنجی انتخاب بهترین‌های سال 90 که توسط سایت «موسیقی ما» برگزار شد، عنوان بهترین آلبوم از دیدگاه کارشناسان را کسب کرد. یراحی با آلبوم امپراطور هم در دومین جشن سالانه «موسیقی ما» تندیس طلایی بهترین آلبوم پاپ از دیدگاه کارشناسان را تصاحب کرد.

در ادامه می توانید تیزر آلبوم «مثل مجسمه» با صدای «مهدی یراحی»، گویندگی «ناصر طهماسب» و کارگردانی «فرید ناصری» را برای اولین بار از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید. 

> دانلود تیزر با کیفیت بالا
> دانلود تیزر با کیفیت متوسط
> دانلود تیزر با کیفیت پایین
 
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما