close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

موسیقی پارس – شهریار خزائی: اولین کنسرت آکوستیک در موسیقی پاپ ایران به زودی توسط سیروان خسروی، خواننده مطرح موسیقی پاپ برگزار می شود   «سیروان خسروی» ستاره ی پاپ موسیقی ایران که چندی پیش خبر همکاری خود با کمپانی مطرح «اکس» را در صفحات اجتماعی خود منتشر کرده بود، اینبار از حضور خود در اتفاقی نو خبر داد و باز هم برای اولین نفر بودن در تجربه های جدید پیش قدم شد.   طبق این خبر قرار است اولین کنسرت اکوستیک پاپ در ایران با اجرای «سیروان خسروی» و پشتیبانی…

تبلیغات

ایکس دیزاین
موسیقی پارس – شهریار خزائی: اولین کنسرت آکوستیک در موسیقی پاپ ایران به زودی توسط سیروان خسروی، خواننده مطرح موسیقی پاپ برگزار می شود

 

«سیروان خسروی» ستاره ی پاپ موسیقی ایران که چندی پیش خبر همکاری خود با کمپانی مطرح «اکس» را در صفحات اجتماعی خود منتشر کرده بود، اینبار از حضور خود در اتفاقی نو خبر داد و باز هم برای اولین نفر بودن در تجربه های جدید پیش قدم شد.

 
طبق این خبر قرار است اولین کنسرت اکوستیک پاپ در ایران با اجرای «سیروان خسروی» و پشتیبانی «اکس بلک» در مرداد ماه سال جاری برگزار شود و از این اتفاق با عنوان هدیه ای به مخاطب های خود و اکس بلک یاد کرد.

 
کمپانی اکس بلک نیز در وبسایت رسمی خود هدف از برگزاری این کنسرت را تجربه ای نو از موسیقی «سیروان خسروی» در فضایی آرام و متفاوت و صمیمی برای هواداران او خوانده است.

 
همچنین برای شرکت در این کنسرت کافیست به سه سوال که توسط اکس بلک در وبسایت خود با آدرس www.axe.co.ir مطرح خواهد شد، پاسخ دهید و زمان انتشار شدن سوالها متعاقبا در صفحات مجازی «سیروان خسروی» اعلام می گردد.

 
شایان ذکر است که جایزه ی برندگان قرعه کشی، بلیط کنسرت آکوستیک سیروان است که توسط «اکس بلک» به ۳۰۰ نفر از شرکت کنندگان داده خواهد شد.

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————–
در پایان به توضیح مختصری درباره ی «کنسرت آکوستیک» می پردازیم:

کنسرت آکوستیک، به نوعی از کنسرت گفته میشود که به جای سازها و تقویت کننده ها و ابزارالکترونیکی از سازهایی چون گیتارآکوستیک، پیانوی آکوستیک و… بدون دخالت هیچ نوع افکت و تقویت کننده ای استفاده میشود. درواقع صداها همان صدای طبیعی سازهاست که قطعا اجرای قطعات با تنطیم اکوستیک تجربه ای جدید را برای حضار رقم خواهد زد که با این اجرا برای نخستین بار شاهد آن خواهیم بود.

 

 

منبع: موسیقی پارس