close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

کنسرت محسن یگانه به همت شرکت چکاوک زنده رود  طی دو سانس در سالن رودکی ملک شهر اصفهان برگزار شد.   محسن یگانه که به تازگی آلبوم خود را با نام نگاه منتشر کرده است، منتخبی از قطعات گذشته خود را با اجرای جدیدی از آلبوم جدیدش را اجرا کرد، سکوت، باور کنم، دنبالش می رم، چقدر دیر، درکم کن، دلکم، دیوار، هوایی شدی، خیابونا و ریمیکس قطعات از جمله کارهای زیبایی بودند که محسن یگانه برای اجرا در نصف جهان انتخاب کرده بود.   حواشی کنسرت:   – محسن یگانه یک قطعه را بصورت ریمیکس از تلفبق…

تبلیغات

ایکس دیزاین
کنسرت محسن یگانه به همت شرکت چکاوک زنده رود  طی دو سانس در سالن رودکی ملک شهر اصفهان برگزار شد.

 

محسن یگانه که به تازگی آلبوم خود را با نام نگاه منتشر کرده است، منتخبی از قطعات گذشته خود را با اجرای جدیدی از آلبوم جدیدش را اجرا کرد، سکوت، باور کنم، دنبالش می رم، چقدر دیر، درکم کن، دلکم، دیوار، هوایی شدی، خیابونا و ریمیکس قطعات از جمله کارهای زیبایی بودند که محسن یگانه برای اجرا در نصف جهان انتخاب کرده بود.

 

حواشی کنسرت:

 

– محسن یگانه یک قطعه را بصورت ریمیکس از تلفبق قسمت هایی از قطعات اسلو و معروف خود اجرا کرد که به شدت مورد توجه قرار گرفت.

 

– اجرای قطعه نشکن دلمو با استقبال فوق العاده ای مواجه شد و رودکی با همخوانی مردم تامرز انفجار رفت.

 

– این کنسرت که بعد از مدتها دراصفهان برگزار می شد با فروش فوق العاده بلیت روبرو شد.

 

– یگانه در خصوص آلبوم جدیدش به حضار گفت: این آلبوم ترانه و شعر محور است و انتظار حفظ شدن آلبوم به این زودی را ندارد ولی سعی دارد آلبوم بعدی را خیلی زودتر منتشر کند.

 

– شوخی های محسن یگانه با نوازنده جدید گیتارباس در حین اجرا جذابیت های خاصی اجرا کرد.

 

– در بین دو سانس مسئولین ادار فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان درکنسر حضور یافتند که محسن یگانه در سانس دوم به رفع مشکلات و اجرای کنسر های بیشتر بزودی در اصفهان خبر داد.

منبع:  سایت موسیقی پارس