close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

  یکتا اسپورت ،اسپانسر اولین آلبوم مجاز امین زارعی مهناز رسولی مدیر شرکت یکتا اسپورت (عرضه کننده برند های ورزش در جنوب کشور) از همکاری با امین زارعی خواننده ، آهنگسازو تنظیم کننده جوان کشور در راستی پخش اولین آلبوم مجاز خبر داد . رسولی عنوان کرد شرکت یکتا اسپورت بزودی از دیگران هنرمندان فعال در عرصه موسیقی نیز حمایت خواهد کرد . گفتنی ست اولین آلبوم مجاز امین زارعی از اواخر اسفند ماه استارت خورد و به علت مشکلات مالی در حالت تعلیق بود که با همکاری شرکت یکتا اسپورت دوباره مراحل تهیه این …

تبلیغات

ایکس دیزاین
 

یکتا اسپورت ،اسپانسر اولین آلبوم مجاز امین زارعی

مهناز رسولی مدیر شرکت یکتا اسپورت (عرضه کننده برند های ورزش در جنوب کشور) از همکاری با امین زارعی خواننده ، آهنگسازو تنظیم کننده جوان کشور در راستی پخش اولین آلبوم مجاز خبر داد .

رسولی عنوان کرد شرکت یکتا اسپورت بزودی از دیگران هنرمندان فعال در عرصه موسیقی نیز حمایت خواهد کرد .

گفتنی ست اولین آلبوم مجاز امین زارعی از اواخر اسفند ماه استارت خورد و به علت مشکلات مالی در حالت تعلیق بود که با همکاری شرکت یکتا اسپورت دوباره مراحل تهیه این  آلبوم از سر گرفته شد .

به گفته امین زارعی به عنوان خواننده این آلبوم ، تمامی ترانه ها از خود امین زارعی و آهنگسازی و تنظیم بر عهده دوستان تنظیم کنندشون خواهد بود . در این آلبوم از نوازنده گان بزرگ کشوری نیز استفاده خواهد شد .

به گفته خود صاحب اثر به علت مشکلاتی که در ابتدای کار برای استارت آلبوم رخ داده ، احتمالا آلبوم در اواسط سال 96 منتشر خواهد شد .

این  موضوع قابل ذکر هست که از اواخر تابستان 94 تور کنسرت های امین زارعی با حضور نوازندگان برتر جنوب کشور آغاز خواهد شد .


آرزوی ما سربلندی و موفقیت برای جوانان هنرمند ایران زمین

منبع خبر : آوا نواز ایرانیان