close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

جدیدترین همکاری یک تنظیم‌کننده ایرانی با عرضه‌کننده نرم‌افزار پرطرفدار FL STUDIO به مخاطبان بین‌المللی عرضه شد کمپانی «Image line» از جدیدترین محصول خود که توسط «مهران عباسی» ساخته شده رونمایی کرد موسیقی ما – شرکت «Image Line»، سازنده نرم‌افزار محبوب FL STUDIO، از جدیدترین محصول خود که توسط یک موزیسین ایرانی ساخته شده رونمایی کرد. «مهران عباسی» که در کنار 30 تنظیم‌کننده مطرح دنیا با این کمپانی بلژیکی همکاری می‌کند…

تبلیغات

ایکس دیزاین
جدیدترین همکاری یک تنظیم‌کننده ایرانی با عرضه‌کننده نرم‌افزار پرطرفدار FL STUDIO به مخاطبان بین‌المللی عرضه شد
کمپانی «Image line» از جدیدترین محصول خود که توسط «مهران عباسی» ساخته شده رونمایی کرد
موسیقی ما – شرکت «Image Line»، سازنده نرم‌افزار محبوب FL STUDIO، از جدیدترین محصول خود که توسط یک موزیسین ایرانی ساخته شده رونمایی کرد. «مهران عباسی» که در کنار 30 تنظیم‌کننده مطرح دنیا با این کمپانی بلژیکی همکاری می‌کند به تازگی یک پک صدا را برای شرکت Image Line طراحی کرده است. Image Line با یک مسابقه از این محصول رونمایی کرده و از کاربران خود پرسیده که این پک صدا با کدام محصول طراحی شده است؟ در توضیح خبر رونمایی این محصول هم نام مهران عباسی ذکر شده و این پک صدا یا preset استقبال کاربران این شرکت را به دنبال داشته است. همچنین «جین ماری کانی»، مدیر کمپانی Image Line، از این پک صدا با عنوان محصول قدرتمند این شرکت در ده سال گذشته یاد کرده است.

مهران عباسی درباره محصول جدید خود که در سایت و شبکه‌های اجتماعی این شرکت بلژیکی از آن رونمایی شده به خبرنگار «موسیقی ما» گفت:«چند ماه قبل به درخواست شرکت Image Line پروژه تولید یک پک صدا را برای آنها آغاز کردم. آنها در یکی از نرم‌افزارهای خود ضعفی داشتند که دموهای قوی نداشت. این محصول را برای آنها طراحی کردم و آنها روز گذشته رسما از آن رونمایی کردند. رونمایی آنها هم به این شکل بود که از کاربران خود در قالب یک مسابقه سوال کردند این پک صدا با کدام یک از محصولات ما ساخته شده است؟ به گفته مدیر شرکت Image Line، که مستنداتش هم موجود است، آنها اعلام کرده‌اند این قدرتمندترین محصول در ده سال گذشته برای ارائه به دی‌جی‌ها، کاربران و پرودیوسرهای ما بوده است.»

مهران عباسی یکی از معدود تنظیم‌کننده‌های ایران است که به شکل تخصصی در زمینه موسیقی الکترونیک فعالیت می‌کند. او علاوه بر شرکت در چند دوره مسابقات بین‌المللی موسیقی الکترونیک، طی چند سال گذشته با کمپانی Image Line همکاری مستمر داشته است. او به همراه تنظیم‌کننده‌های سرشناسی نظیر «اویچی»، «آفروجک»، «بی تی» و «مادیون» و... جزو تیم طراحی نرم‌افزار FL STUDIO هم هست. FL STUDIO پرفروش‌ترین نرم‌افزار ساخت و تنظیم موسیقی است. است. این محصول کاربرد زیادی برای سازندگان و تنظیم‌کنندگان موسیقی، خصوصا فعالان موسیقی الکترونیک دارد و توسط موزیسین‌های ایرانی و بین‌المللی در سبک‌های مختلف به کار گرفته می‌شود. 
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما