close
تبلیغات در اینترنت
سایت بزرگ پارس سینگرز

سایت بزرگ پارس سینگرز

سخه‌ی کامل و استودیویی «خیلی ساده» از گروه داماهی را در موسیقی ما بشنوید اولین تجربه‌ی تیتراژخوانی «داماهی» موسیقی ما - گروه موسیقی «داماهی» به سرپرستی «دارا دارایی» قطعه‌‌ای با نام «خیلی ساده» را برای تیتراژ سریال تلویزیونی «بیمار استاندارد» به کارگردانی «سعید آقاخانی» خوانده است که برای اولین بار، این اثر به شکل کامل و آنگونه كه در استودیو ضبط شده است، از «تماشاخانه» سایت موسیقی…

تبلیغات

ایکس دیزاین
سخه‌ی کامل و استودیویی «خیلی ساده» از گروه داماهی را در موسیقی ما بشنوید

اولین تجربه‌ی تیتراژخوانی «داماهی»
موسیقی ما - گروه موسیقی «داماهی» به سرپرستی «دارا دارایی» قطعه‌‌ای با نام «خیلی ساده» را برای تیتراژ سریال تلویزیونی «بیمار استاندارد» به کارگردانی «سعید آقاخانی» خوانده است که برای اولین بار، این اثر به شکل کامل و آنگونه كه در استودیو ضبط شده است، از «تماشاخانه» سایت موسیقی ما منتشر می شود.  

قطعه «خیلی ساده» را «دارا دارایی» بر اساس ترانه‌ای از «کیان ایرجی» که اولین همکاری‌اش با این گروه است، ساخته و اعضای «داماهی» نیز آن را تنظیم کرده‌اند. «بیمار استاندارد» به نویسندگی «بهرام توکلی» این روزها ازشبکه سوم سیما در حالی پخش می‌شود که این گروه موسیقایی، تیتراژ آن را اجرا کرده است؛ «رضا کولغانی» خواننده این اثراست و شایان فتحی، حمزه یگانه،ابراهیم علوی و دارا دارایی نوازندگان این گروه هستند. شایان فتحی علاوه بر نوازندگی میكس و مستر این قطعه را هم انجام داده است. 

دارار دارایی، سرپرست گروه «داماهی» درباره تیتراژ این سریال که تهیه‌کنندگی آن را «احسان رسول‌اف» بر عهده دارد، اولین تجربه تیتراژخوانی آنها هم محسوب می‌شود، پیش از این به «موسیقی ما» گفته بود: «این کار برعکس موسیقی‌های قبلی ما، تقریبا یک موزیک استاندارد پاپ است؛ اما همچنان امضا و صدای «داماهی» در آن مشهود است.» 

«بیمار استاندارد» با بازی «بابک حمیدیان»، «جواد عزتی»، «شیلا خداداد» و «پوریا پورسرخ» در ایام نوروز هر شب ساعت ۱۰:۱۵ از شبکه۱ پخش می‌شود.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما